همینجوری، الکی (این داستان: ردپای سیاست در عیددیدنی) :/

+ نتیجه بحث‌های سیاسی در عید دیدنی می شود تا حالا بیدار بودن. از من به شما نصیحت در عیددیدنی دور بحث سیاسی را خط بکشید. شبهه‌هایی که این طرف و آن طرف با زیرکی تمام پهش شده‌اند، برطرف کردنشان کار من و شما نیست. باید به دست متخصصش سپرد. تازه بحث با آدمی که اصلا دلش نمی‌خواهد حرف دیگری جز حرف خودش جا بیفتد که دیگر عملا بیهوده و عبث است.

++ در راستای پاراگراف بالا متذکر می‌شوم که هر چرند و پرندی که در تلگرام خواندید باور نکنید. اگر حوصله ندارید برای هر مطلبی که می‌خوانید تحقیق کنید و بفهمید درست است یا نه، پس لطفا کلا دور چنین گروه ها و کانال هایی را خط بکشید:| «امضا: یک بدبخت که دهانش کف کرد و حرص خورد که تو را خدا بدون سند حرف نزنید»

+++ از شخصیت‌های سیاسی هم بت نسازید. هیچ کس معصوم نیست جز امامان و پیامبر. نه وزیر امور خارجه معصوم و بیگناه است و نه حتی رهبر و نه هیچ احدالناس دیگری .

++++ لطفا کار جزء را هم به کل نسبت ندهید. اینکه فلانی که حجابش خوب است، هزار کار خلاف شرع می‌کند، یعنی همه.ی آنهایی که حجابشان خوب است، همان طورند؟؟؟ هوووووف:/

+++++ اصلا بیایید دیگر به بحث سیاسی فکر نکنیم:/ مثلا می‌توانیم درباره‌ی روش‌های مزه‌دار کردن ماهی یا فرصت‌های از دست رفته ایران در بازی با چین حرف بزنیم:/ والا به خدا دی:

++++++ راستییییییی... رجب مبارک:))))) واقعا خدا را شکر که عمرمان به یک رجب دیگر هم قد داد(: 

+++++++ مراقب خودتان باشید. خودتان و تمام چیزهایی که از شما تاثیر می‌گیرند.


* د. آغوش حق:)

سلام
درود بر شما
با حرفاتون کاملا موافقم
ماه رجب بر شما هم مبارک باشه
پست این تیخ آباد وبلاگ من هم در راستای پست شما  باشه گمونم.
سلام:)

خوندم پستتونو ولی خب نظر نذاشتم دی: 
گفته‌ ام بارها و می‌گویم
بی وجودش حیات مکروه است

همه‌ی عمرتکیه‌ گاهم بود
پدرم نام کوچکش کوه است...

| امید صباغ نو |
:)
(:
چرا اینجا ولی؟:)
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
زندگی ذاتش مثل گودزیلاست؛ عجیب، غیرقابل پیش بینی، گاهی وحشتناک، گاهی جالب، گاهی آرام.
چطور می شود گودزیلا ها را رام کرد؟ و چطور می شود افسار گودزیلا را به دست گرفت؟
این همان چیزیست که آدم ها را به حرکت وا می دارد...

:)
پیام های کوتاه
Designed By Erfan Customized by a Friend